Gourmet & kunst

Fahle Restoran ja Caffe on kirglike inimeste kohtumispaik. Olgu siis teemaks toit või gourmet ja kunstkujutav kunst, meie eesmärgiks on pakkuda teile elamust. Fahle restorani peakoka rõõm on suur, kui tema töö on õnnestunud. Meie eesmärgiks on pakkuda teile lihtsust ja elegantsi, mis on valmistatud kompromissitu pühendumusega.

Gourmet toidule lisab omalt poolt kunstielamust juhataja Erkki Lill, kes teeb koostööd kunstnikega nende tööde esitluseks. Restorani ja Caffe ruumides vahelduvad tuntud Eesti kunstnike taieste väljapanekud – maalid, joonistused, graafika ja akvarellid. Nii võib juhtuda, et mõnel külastajal tekib õdusa õhtusöögi käigus soov omandada mõni silmajääv maal ja sobitada ta oma koduinterjööri. Seegi on täiesti võimalik!

Lisaks restorani ja kohviku ruumidele asuvad meil ka veinituba ja sigarituba. Veinituba on sobiv koht veinide degusteerimiseks ja kuni 20-liikmelise privaatse seltskonnaga üritusteks – koolitusteks, seminarideks, koosolekuteks. Sigaritoas kohtuvad gentleman’id, kes naudivad soliidset sigari suitsetamise ajaviidet konjaki ja hea seltskonna seltsis.